DBF '2009 - 25.04.2009 Toruń

Awatar użytkownika
mila
Numer GG: 2526256

Re: DBF '2009 - 25.04.2009 Toruń

Post autor: mila » czw, 30 kwie 2009, 20:48

Natalia.... naprawdę zrobiłaś kawał dobrej roboty... Gdyby nie Ty i inne osoby które Ci pomagały (wszystkim naprawdę gratuluję, bo spisaliście się świetnie!!!) tej imprezy pewnie by nie było...
A co do tych niedociągnięć to naprawdę było ich bardzo niewiele (właściwie ja osobiście nie zauważyłam takowych) jak na taką imprezę. Uważam, że organizatorzy powinni być z siebie dumni. Ja w każdym razie długo będę wspominać ten DBF.

To do następnego !!!!! :D :D :D :D z pewnością równie udanego

Awatar użytkownika
mila

Post autor: mila » czw, 30 kwie 2009, 20:51

zreszta jak zlot mógłby sie nie udac przy tak wspaniałej prowadzącej :D :D :D

Awatar użytkownika
akrak
Założyciel
Numer GG: 4862703

Post autor: akrak » pt, 01 maja 2009, 00:03

Hej hej JJ!
Ta moja logistyka, pobudki i pakowanie to Ci się chyba już po nocach śniło, hehe.

Naty
Gdyby Niety... wiesz..
Następnym razem bierzemy poprawki i wyjdzie super. Teraz faktycznie drugi koncert nieco przydługi, siostra Grzegorza przetrzymana do plemiennych ale chyba wyszliśmy z twarzą.
Poza tym dopracujemy przerwo-wypełniacze (moje 13 cyfr zaspało).

Pamiętajmy, że spektakl był niejako atrakcją dołączoną więc w przyszłym roku potrzebujemy innego fajerwerku- burza mózgów!

Mam pomysł na konkurs! (zamawiam!!!): Rozpoznawanie piosenek po małym kawałku. A może jednym dźwięku? Czyli "Jaka to melodia"

Mam też pomysł na nowe koszulki, będą takie jak mieli aktorzy na "Obywatelu" czyli okładka NS bez napisów za to z podpisem Dzień Białej Flagi'10

Te ostatnie moje wypociny przeniosą admini do wątku DBF'10 :mrgreen:

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna
Jesteście zajebiści!!!
...ezspeljan eizbęb zaret a...

Awatar użytkownika
pijanista69
Numer GG: 1766576

Post autor: pijanista69 » pt, 01 maja 2009, 05:58

Plenty_Black pisze:
...nie jestem sam...
...nie jestem sam...
W sensie Ty też nie byłeś, czy mam nie tylko mysleć o sobie? : P Cieszę się że wszyscy świetnie się bawili, ale naprawdę żałuję że tam się nie znalazłam :roll:
Nawet mi się śniło że byłam w Toruniu, ale za chiny nie mogłam tam dojść. Co rusz coś mnie zatrzymywało : P ahh te sny :roll:

:D

w sensie, że nie byłem :(
byłem tylko raz w Toruniu na koncercie poświęconym Grzegorzowi w 2006 roku. Nie ukrywam, że tłum, ścisk i baaardzo długie przerwy między poszczególnymi wykonawcami zniechęciły mnie do kolejnych wyjazdów. I czytając zapowiedzi do tegorocznego DBF nie przypuszczałem, że to może być tak odmienna impreza.
I bardzo dobrze, że to tak fajnie dokumentujecie - za rok na pewno będę z wami ;-)
Flaszka!
Gdziekolwiek jestem - jest!
Flaszka!
Na twarzy mam jej cień!

Zawsze ty...

Awatar użytkownika
maciej4400
Numer GG: 0

Post autor: maciej4400 » pt, 01 maja 2009, 12:24

Adam ! Pozwolę sobie na trochę prywaty na naszym forum - wielkie dzięki że pamiętaleś o gitarze i doprowadzileś do powtórki ze zdjęciami gdzie byly i gitara i Krzywy i kilkoro z nas- mam pamiątkę za którą Ci dziękuję - dokladnie wiem że sporo Cię to kosztowalo - tym bardziej dzięki! I za obywatela też dzięki.
Co do ceny biletów na tegoroczny DBF - bylem za tym żeby cena byla wyższa o 5 zl. w stosunku do ubieglych lat - sądzilem że ta piątka nie zrobi różnicy kupującym a nam poprawi budżet-doszly mnie jednak już w Toruniu sygnaly, że na koncert Kultu bilety kosztują 30 zl. więc dla wielu studentów byly zwyczajnie za drogie-tym bardziej że dla wielu osób ostatnie DBf-y nie byly bardzo ciekawe. Może jednak należy powrócić do ceny 20 zl.? Z drugiej strony-czy nam zależy żeby na Dbf przyszlo 500 czy nawet 1000 osób - może 200 w porywie do 300 osób jednak starczy ?- zresztą po niewątpliwym sukcesie tego zlotu za rok cena nawet 30 zl. może nie odstraszać-trzeba to jeszcze przemyśleć. Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat trzeba będzie nasz zlot zrobić i na dole i na górze,bo może być ciasno. Pomarzyć dobra rzecz ale przecież trzeba mieć marzenia. Zresztą na pewno uda się porozmawiać 4.VI. w wawie.
JJ ! Jak będziesz jechać - wieź sloiczek tych slynnych marynowanych grzybków-skosztujemy komisyjnie.

Awatar użytkownika
mila

Post autor: mila » pt, 01 maja 2009, 17:05

akrak pisze:Hej hej JJ!
Ta moja logistyka, pobudki i pakowanie to Ci się chyba już po nocach śniło, hehe.

Naty
Gdyby Niety... wiesz..
Następnym razem bierzemy poprawki i wyjdzie super. Teraz faktycznie drugi koncert nieco przydługi, siostra Grzegorza przetrzymana do plemiennych ale chyba wyszliśmy z twarzą.
Poza tym dopracujemy przerwo-wypełniacze (moje 13 cyfr zaspało).

Pamiętajmy, że spektakl był niejako atrakcją dołączoną więc w przyszłym roku potrzebujemy innego fajerwerku- burza mózgów!

Mam pomysł na konkurs! (zamawiam!!!): Rozpoznawanie piosenek po małym kawałku. A może jednym dźwięku? Czyli "Jaka to melodia"

Mam też pomysł na nowe koszulki, będą takie jak mieli aktorzy na "Obywatelu" czyli okładka NS bez napisów za to z podpisem Dzień Białej Flagi'10

Te ostatnie moje wypociny przeniosą admini do wątku DBF'10 :mrgreen:

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna
Jesteście zajebiści!!!

Te koszulki jak na spektaklu to świetny pomysł.... też mi się bardzo spodobały.....

Awatar użytkownika
maro86
Administrator
Numer GG: 4713263
Kontakt:

Post autor: maro86 » pt, 01 maja 2009, 17:39

Jeśli chodzi o problemy z ciągłością muzyki - ich powodem była niemożność odtwarzania przez kompakty OdNowy naszych płyt audio..Płyty nagrywałem najwolniej jak moja nagrywarka potrafiła, czyli z prędkościa 16x...

Ale mam juz rozwiazanie na te problemy na kolejne zloty, ale o tym kiedy indziej...
Obrazek
jestem cenzorem wrogich sił... układu sił...

Awatar użytkownika
JJka
Kontakt:

Post autor: JJka » pt, 01 maja 2009, 17:45

akrak pisze:Hej hej JJ!
no niestety.... :)))))))))))))))))))))))
i pozostanie to moim złym koszmarem ;)
akrak pisze:Mam też pomysł na nowe koszulki, będą takie jak mieli aktorzy na "Obywatelu" czyli okładka NS bez napisów za to z podpisem Dzień Białej Flagi'10
jestem ZA!!
maciej4400 pisze:Adam ! Pozwolę sobie na trochę prywaty na naszym forum - wielkie dzięki że pamiętaleś o gitarze i doprowadzileś do powtórki ze zdjęciami gdzie byly i gitara i Krzywy i kilkoro z nas- mam pamiątkę za którą Ci dziękuję - dokladnie wiem że sporo Cię to kosztowalo - tym bardziej dzięki! I za obywatela też dzięki.
i znowu ta logistyka Akraka... ;)
to nie może byc zbieg okoliczności... :)))))))))))))
maciej4400 pisze: JJ ! Jak będziesz jechać - wieź sloiczek tych slynnych marynowanych grzybków-skosztujemy komisyjnie.
obawiam się, że przy takiej ilosci obecnych, to ten jeden słoiczek w żaden sposób nie wystarczy... :)
no chyba że ja wezme dwa słoiczki... a Ty volvo.. ;) :mrgreen:

Awatar użytkownika
maciej4400

Post autor: maciej4400 » pt, 01 maja 2009, 18:52

volvo xc90 koniecznie w czarnym kolorze..... ( jak ten czarny ciągnik ),ilość sloiczków nie aż tak ważna jak ilość i jakość napojów do tych grzybków , chyba że przejdziemy na inne grzybki.....halusy

SYGRYDA
Administrator

Post autor: SYGRYDA » pt, 01 maja 2009, 22:28

maro86 pisze:Jeśli chodzi o problemy z ciągłością muzyki - ich powodem była niemożność odtwarzania przez kompakty OdNowy naszych płyt audio..Płyty nagrywałem najwolniej jak moja nagrywarka potrafiła, czyli z prędkościa 16x...

Ale mam juz rozwiazanie na te problemy na kolejne zloty, ale o tym kiedy indziej...
No dobra, ale 16x to może być już za dużo, chociaż to jednak dziwne.
W razie czego można przywieźć mój sprzęt, który jest pewny, tzn. odtwarza wszystko. A jak ktoś ma nagrane na DATa to tez poradzimy :mrgreen: . Wyjściem jest również zgrywanie na kompa - tyle, że nie w ostatniej chwili.

Można też w ogóle pomyśleć o własnym nagłośnieniu rezerwowym, tzn. jakiś wzmacniaczyk i kolumienki, by uniknąć sytuacji takiej, że facet od nagłośnienia oświadcza w pewnym momencie, że już się zmywa, bo mu się spać zachciało. To niech zabiera zabawki i lulu, a my rozkładamy własny sprzęcik i hulaj dusza... może być nawet bez kontusza :lol: .

ODPOWIEDZ