Humor

Awatar użytkownika
maro86
Administrator
Numer GG: 4713263
Kontakt:

Re: Humor

Post autor: maro86 » wt, 30 mar 2010, 01:26

Kurcze, fajnie Krzywy mówi ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=GXEAfdrw ... re=related

PS. W innym z filmów tego użytkownika jest fragment debaty kopernikańskiej, z udziałem Krzywego, Grabaża i Maurycego.
http://www.youtube.com/watch?v=KTrJECksanM
Obrazek
jestem cenzorem wrogich sił... układu sił...

Awatar użytkownika
akrak
Założyciel
Numer GG: 4862703

Post autor: akrak » wt, 24 sie 2010, 17:43

Obrazek
...ezspeljan eizbęb zaret a...

Awatar użytkownika
JJka
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: JJka » wt, 24 sie 2010, 18:42

nie wiem czy admini nie powinni wykasować mojego posta... ale jedno co jestem w stanie napisać to puste:

hahahahahahahahahahahaha.....

Awatar użytkownika
akrak
Założyciel

Post autor: akrak » wt, 15 lut 2011, 21:13

Kaśka, toż to staroć!
Ja jak mam zły humor to sobie puszczam takie coś a'la "Głowy Lenina zza pianina" czy coś w deseń "obrońców krzyża". Tu akurat dwa w jednym :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Ebohs_fjRug

Awatar użytkownika
akrak
Założyciel

Post autor: akrak » pt, 18 lut 2011, 12:00

Haha! Dobre! I to na gazeta.pl :shock: Być nie może :shock: :lol:

Awatar użytkownika
maciej4400

Post autor: maciej4400 » pt, 18 lut 2011, 12:26

Antyczerwoniec pisze:
Jeszcze trochę będą go pokazywać na całym świecie jak kiedyś Jelcyna. Zachowanie podobne tyle, że Jelcyn był bez przerwy narąbany jak tramwaj.
:mrgreen:
Czyli , że gafy Jelcyna można podciągnąć , że w stanie upojenia alkoholowego ( czyli jak kiedyś Kwach ) ale ten obecnie jaśnie nam panujący i raczej na trzeźwo czyli pewnie to z przyczyn wrodzonego kretynizmu ,coś takiego jak w filmie Job - ten kibic co przyszedł do lekarza i niby normalnie z nim rozmawiał.

Awatar użytkownika
Astronom_

Post autor: Astronom_ » pn, 28 lut 2011, 21:07

W innym wątku padły słowa o tym, że to forum może niebawem umrzeć. Zdaje się, że jeden z wątków (tzw. polityczny) jest czytany przez coraz mniejszą ilość obywateli, więc postanowiliście przenieść dyskusję polityczną - a właściwie niewybredne komentarze polityczne, które zdają się Wam śmiesznymi - do innego wątku. W tej sytuacji ten wątek również będę pomijał i mam nadzieję, że nie tylko ja. Weźcie tylko pod uwagę, że jeśli tę tendencję rozciągniecie na kolejne wątki, to powoli doprowadzicie do tego, że coraz mniej wątków będzie odwiedzanych, a w konsekwencji doprowadzicie do śmierci tego forum. Pomyślcie o tym - jeszcze nie jest za późno!
Pozdrawiam

Astro_

"Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat..."

Awatar użytkownika
akrak
Założyciel

Post autor: akrak » wt, 01 mar 2011, 10:08

Jeszcze Forum nie zginęło!
Zawsze powtarzam, że śmiech to zdrowie, nieważne, że nie kumam o co kaman, ale jest śmiesznie.
Boki zrywać...

inconnu

Post autor: inconnu » wt, 01 mar 2011, 13:43

no to ja ucinam dowcip bezsensowny i wracam do tematu wątku... coś z archiwum:

Student medycyny odbywa staż w Pogotowiu Ratunkowym. Odbiera telefon, zgłoszenie do wypadku. Po chwili mkną w karetce - on, pielęgniarka i oczywiście kierowca-sanitariusz. Stres, trema, wilgotne dłonie..........
W pewnej chwili kierowca kurczowo łapie się dłońmi za gardło, zaczyna charczeć i wybałuszać oczy.
Pielęgniarka bez namysłu z całej siły wali go w głowę walizeczką z medykamentami, po czym wszystko się uspokaja. Student ze zdziwienia nie może wypowiedzieć słowa......Po chwili sytuacja się powtarza : kurczowy chwyt za gardło, ochrypły głos, piana z ust, wychodzące z orbit oczy......Znów w ruch idzie walizka i znów kierowca zachowuje się normalnie.
Student nie wytrzymuje:
- Co się Panu stało!? Może jakoś mogę pomóc?
- Eeee....niee....ja tylko tak się z siostrą drażnię.....no bo wczoraj jej mąż się powiesił.....

i jeszcze mała rada dla wszystkich spiętych - interpretacja dowolna :) ale niech słońce Wam świeci :)

Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słoce i wszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz NIE!

Awatar użytkownika
maro86
Administrator
Numer GG: 4713263
Kontakt:

Post autor: maro86 » sob, 14 maja 2011, 21:03

Obrazek
jestem cenzorem wrogich sił... układu sił...

ODPOWIEDZ