Toruń

Awatar użytkownika
todayornever
Numer GG: 6666373
Kontakt:

Re: Toruń

Post autor: todayornever » pn, 16 sty 2012, 22:27

Troszkę nie wiem, gdzie wpaść z tą informacją, ale
napisała do mnie mama Mai Babyszki, pamiętacie, z koncertu grudniowego? Pamiętacie na pewno, bo Młoda była doskonała (; i zwracam się w imieniu jej mamy do wszystkich bywających w Toruniu. Maja ma w środę koncert w Od Nowie. Jej mama chyba obawia się, że niewiele osób się tym zainteresuje, tym bardziej, że to będzie jazz. Wejście chyba dziesięć złotych, dla studentów mniej. Tutaj plakat: Obrazek
Zapraszam wszystkich tych, którzy nie wiedzą, co ze sobą w środę zrobić. Zróbmy jej tę przyjemność! (:
A w PSie prywatnie, pozdrawiam serdecznie fana z Republiki Marzeń, którego dzisiaj spotkałam u siebie na wydziale Col. Hum. Fan anonimowy, ale często przeze mnie widywany i kurczę miło jest spotkać takiego kogoś w świecie codziennym (:

Awatar użytkownika
republikanin1990

Re: Toruń

Post autor: republikanin1990 » pn, 16 sty 2012, 22:59

Chyba wiem kto jest tym fanem :lol:

Chyba wybiorę się, bo godzinę wcześniej wystawę swoich prac pt. Niemieckie ekspresje w Galerii 011 otwiera moja koleżanka z pracy.
Tym większa zbiera mnie ochota śmiać się z głupoty tych, którzy sądzą, że dzięki swej obecnej władzy potrafią stłumić także następnych wieków pamięć.
Tacyt

ODPOWIEDZ