Topy wszechczasów w III i Złotych Przebojach

Awatar użytkownika
republikanin1990

Re: Topy wszechczasów w III i Złotych Przebojach

Post autor: republikanin1990 » pn, 03 maja 2010, 21:43

Jednak nie odważyłbym się odbierać zaszczytu bycia na 1. miejscu Niemenowi. Dla mnie podium powinien znaleźć się oprócz Grzegorza i Czesława Niemena Pan Marek Grechuta z "Korowodem".
Tym większa zbiera mnie ochota śmiać się z głupoty tych, którzy sądzą, że dzięki swej obecnej władzy potrafią stłumić także następnych wieków pamięć.
Tacyt

Matti
Numer GG: 440883

Post autor: Matti » pn, 03 maja 2010, 21:50

Gdyby na podium umieścić wszystkie utwory, które powinny się tam znaleźć, musiałoby być gumowe. Autobiografia moim zdaniem na to podium zasługuje, Grechuta też. Ale przecież List do M. także mógłby się tam znaleźć.
Pięknie pan Zbyszek mówi o Republice, tak na zakończenie :)

Awatar użytkownika
adamDD

Post autor: adamDD » pn, 03 maja 2010, 22:17

III POLSKI TOP WSZECHCZASÓW

ABSOLUTNA REWELACJA
3. Biała Flaga (z 9)
5. Nie pytaj o Polskę (8)
24. Tak Tak (29)
35. Telefony (43)
45. Odchodząc (62)
82. Bikini (81)
96. Mamona (107)

Bravo dla wszystkich głosujących. Prawie wszystko do góry, 2 kawałki w TOP 5 i Biała flaga na pudle !!!
Wysłałem dziś ponad 20 sms-ów do fanów przypominających o TOP-ie. Ciekawe ile osób słuchało i cieszyło się z tak świetnych wyników dla Nas !!!

Dodam tylko, że z 100 w porównaniu z II TOPem wypadł Obcy astronom.
W I TOPie Biała flaga była na 4, a Nie pytaj o Polskę 9
Po za tym w 100 (w I TOPie) mieliśmy, aż 11 nagrań bo były jeszcze Kombinat, Zapytaj czy Cię kocham, Mamona i Paryż-Moskwa, Obcy Astronom i Nieustanne Tango. Nie było za to Odchodząc, które teraz jest tak wysoko...

Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej !!!

Awatar użytkownika
kolotom
Numer GG: 1115103
Kontakt:

Post autor: kolotom » sob, 08 maja 2010, 10:24

republikanin1990 pisze:Jednak nie odważyłbym się odbierać zaszczytu bycia na 1. miejscu Niemenowi. Dla mnie podium powinien znaleźć się oprócz Grzegorza i Czesława Niemena Pan Marek Grechuta z "Korowodem".
Moim zdaniem jednak Autobiografii należy się wyższe miejsce niż Białej Fladze....i być może Grechucie również. Nie, żeby trzecie miejsce było niezasłużone 8-) poza tym wg mnie 'Przeżyj to sam' powinno być dużo wyżej, i Kult rozmieniłbym na kilka innych zespołów.

Pan Hołdys też ciekawie opowiadał, również o Republice
Chcę czuciem rządzić, które jest we mnie.

Awatar użytkownika
maciej4400
Numer GG: 0

Post autor: maciej4400 » sob, 08 maja 2010, 11:32

Iiii tam - kawałek o kocu na dachu... - jak ktoś słusznie napisał podczas Topu na forum - i ja też nie rozumiem fenomenu tej pioseneczki... Jak słucham B Flagi - to brzmi ona dla mnie świeżo i aktualnie - wciąż otaczają nas konformiści którzy często nawijają na uszy farmazony a po kilku latach gdy z młodości wchodzą w dorosłość z tych ideałów nic nie pozostaje ,a z tym kocem to bardzo się zakurzyło i zdewaluowało ale o gustach nie dyskutuje się jak też i o polityce :lol:

Awatar użytkownika
republikanin1990

Post autor: republikanin1990 » pt, 10 gru 2010, 10:58

Właśnie się zorientowałem, że można głosować w tegorocznym Topie Wszech Czasów. Więc głosujmy na nasze :D
Obywatel G.C. - NIE PYTAJ O POLSKĘ
Obywatel G.C. - PARYŻ - MOSKWA 17.15
Obywatel G.C. - TAK ... TAK ... TO JA
Republika - ŚMIERĆ NA PIĘĆ
Republika - ZNAK "="
Republika - KOMBINAT
Republika - OBCY ASTRONOM
Republika - MOJA KREW
Republika - CIAŁO
Republika - BIAŁA FLAGA
Republika - TELEFONY
Republika - SEXY DOLL
Republika - ŚMIERĆ W BIKINI
Republika - RAZ NA MILION LAT
Republika - MAMONA POSŁUCHAJ
Republika - ODCHODZĄC
Cały zestaw do wglądu tu:
http://lp3.polskieradio.pl/topglosowanie/default.aspx

Tak przy okazji przypomnę, że w zestawie do głosowania na Listę Przebojów Trójki nadal czeka na głosy utwór duetu Bończyk/Krzywański "Śpię"
Tym większa zbiera mnie ochota śmiać się z głupoty tych, którzy sądzą, że dzięki swej obecnej władzy potrafią stłumić także następnych wieków pamięć.
Tacyt

Awatar użytkownika
adamDD

Post autor: adamDD » pn, 17 sty 2011, 13:30

Trójkowy 17 TOP wszchczasów odbył się cichaczem 01 stycznia. puścili tylko 22 kawałki.
Ale nasi pięknie do góry
27 Nie pytaj o Polskę z 42
17 Biała Flaga z 41 (tylko raz była wyżej bo na 15)

Karpacz07
Numer GG: 4621748

Post autor: Karpacz07 » wt, 01 mar 2011, 20:52

Niestety... liczyłem na wielkie słuchowisko w tym roku, ale tylko jednego dnia puszczali... myślę, że jednak powrócą do starej metody, bo jednak to jest coś usłyszeć 100 piosenek, które się uwielbia, chociaż one na co dzień raczej rzadko lecą.
Remember when you were young
You shone like the sun
Shine on you crazy diamond
Now there's a look in your eyes
Like black holes in the sky

Awatar użytkownika
republikanin1990

Post autor: republikanin1990 » wt, 01 mar 2011, 21:05

W sumie to zniknęła największa radość tej zabawy - kilka dni traktowane się jak święto muzyki. Chociaż na pewno nie można było narzekać na te czołowe dwadzieścia kilka miejsc - nie było dziwnych przetasowań z U2 w roli głównej :P
Tak właściwie - serdecznie witamy Ciebie na forum fanklubu :D
Tacyt

Awatar użytkownika
republikanin1990

Post autor: republikanin1990 » śr, 13 kwie 2011, 11:03

Można już głosować w kolejnym już Polskim Topie Wszech Czasów organizowanym przez radiową Trójkę.
Do dyspozycji każdy z nas ma 50 głosów, a oddajemy w tym miejscu:

http://lp3.polskieradio.pl/polskitopglosowanie/

W tym, jakże wyjątkowym, roku warto szczególnie mocno powalczyć o jak największą ilość głosów dla utworów związanych z Republiką i G.C. w ogóle. Szczególnie naszych głosów potrzebować będzie "Biała Flaga". Warto by przynajmniej zachowała swoją zeszłoroczną pozycję :)
Każdy głos się liczy :)
Tacyt

ODPOWIEDZ