Relacje z DBF' 2011

Iwaka_
Założyciel
Numer GG: 0

Relacje z DBF' 2011

Post autor: Iwaka_ » ndz, 17 kwie 2011, 16:56

Kochani,

10-ty, jubileuszowy Dzień Bialej Flagi nieuchronnie skazany byl na sukces. Ale ten, przerosl chyba nasze najśmielsze oczekiwania. Medialnie jeszcze nigdy nie bylo tak glośno. Gdy wstukać do wyszukiwarki haslo "Dzień Bialej Flagi 2011" wyrzucane są dziesiątki linkow. Niektore absolutnie nieoczywiste, jak:
warszawskie (!!!) strony kulturalne:
http://warszawa.naszemiasto.pl/forum/wa ... ,fkid.html
czy portal finansowy:
http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci ... 13743.html

Pojawiliśmy się w Radio Gra, w Radio WWW, a także podbiliśmy ogolnopolskie radio Program Trzeci "Trojka", a nawet ogolnopolską telewizję - relacja z Wiadomości TVP1o 13:00 wisi na You Tube.

Bylo fantastycznie! Tlumy ludzi odzianych w koszulki z bialo-czarnym krawatem, dziesiątki mlodzikow, fantastyczne materialy, niespodzianki dla stalych fanow, Slawek i Pawel w świetnej formie, cudowni iNNi i odjechane Zielone Ludki, a opowieści plemienne Malgosi Potockiej byly gwożdziem wieczoru.

Wydaje się, że to co wykonaliśmy (Natalia! Natalia!) przygotowując to wydarzenie, możemy jeszcze wypieścić wrzucając dobre relacje z tego wieczoru tui tam, np. tu:
http://independent.pl/w/41693

Piszcie kto żyw! Ja ide spać :)

Iw
"...co mi po mnie bez Niej?"

Awatar użytkownika
AnulaTn
Numer GG: 3631548

Re: Relacje z DBF' 2011

Post autor: AnulaTn » ndz, 17 kwie 2011, 17:11

Awatar użytkownika
republikanin1990

Post autor: republikanin1990 » ndz, 17 kwie 2011, 17:23

Zwróćcie uwagę w tej fotorelacji na zdjęcie znajdujące się na samym końcu, na którym widać 3 dziewczynki.
Rozmawiałem z nimi chwilę w czasie imprezy i byłem pod wrażeniem - mają po 12 lat i chodzą do jednej klasy szkoły podstawowej. I wszystkie uwielbiają Republikę :D Coś niesamowitego, tym bardziej, że osób młodych było naprawdę dużo :) Trudno o lepszy dowód żywotności i nieprzemijalności muzyki tworzonej przez zespół. :D

Daliśmy radę :!: :lol:
Tym większa zbiera mnie ochota śmiać się z głupoty tych, którzy sądzą, że dzięki swej obecnej władzy potrafią stłumić także następnych wieków pamięć.
Tacyt

Awatar użytkownika
zrepublikowana

Post autor: zrepublikowana » ndz, 17 kwie 2011, 20:02

To był mój pierwszy DBF.
Jadąc do Torunia oczywiście spodziewałam się interesujących rozmów, wspaniałej muzyki, aleee... To, co się wczoraj działo przerosło moje oczekiwania. Klimat nie do opisania. Inni - genialni. Zielone ludki - oni wiedzą :) Sławek - niski ukłon z mojej strony.
Piękne jest to, że wszyscy ci, którzy śledzą losy Republiki od początków jej istnienia i, krótko mówiąc, "siedzą w tym" od lat '80 począwszy, przekazują młodszym pokoleniom swoje wspomnienia, przeżycia... Bezcenne.
Cieszę się ogromnie, że poznałam kolejnych czarno-białych. Wiem, że będę czekać ze zniecierpliwieniem na następny DBF.

Łażenie ulicami Torunia z biało-czarną flagą w ręku - niesamowite uczucie i podekscytowanie.
Nigdy nie mów na zawsze. Naprawdę nie ma takich słów, naprawdę nie ma takich sformułowań.

Dotykaj nowych sytuacji.

polawiaczperel

Post autor: polawiaczperel » ndz, 17 kwie 2011, 20:18

tak masz racje IWAKA.... szczególnie Małgosia była gwoździem...szczególnie jak robiła z Grzesia kompletna sierote co nic nie potrafi. A on juz był gwiazda pierwszej wielkosci.

Awatar użytkownika
maro86
Administrator
Numer GG: 4713263
Kontakt:

Post autor: maro86 » ndz, 17 kwie 2011, 20:25

Żyw.

Jak się pozbieram to napiszę więcej.
Wydaje mi się, że ten DBF był jeszcze lepszy niż poprzedni. Szkoda tylko, że było tak mało czasu, żeby ze wszystkimi porozmawiać.
Obrazek
jestem cenzorem wrogich sił... układu sił...

Awatar użytkownika
maciej4400

Post autor: maciej4400 » ndz, 17 kwie 2011, 20:27

polawiaczperel pisze:tak masz racje IWAKA.... szczególnie Małgosia była gwoździem...szczególnie jak robiła z Grzesia kompletna sierote co nic nie potrafi. A on juz był gwiazda pierwszej wielkosci.
Dobre ! Prawda :lol:

Awatar użytkownika
GRZESIEKOKSYWIE

Post autor: GRZESIEKOKSYWIE » ndz, 17 kwie 2011, 21:53

Poprzedni DBF był lepszy, niewiele ale był. To tylko moje zdanie, aleeee mogę się rozwinąć jak ktoś chce. Kolejny temat Małgorzata P. Proponuję posłuchać nagrania tej wypowiedzi i zacytować gdzie ona mówi o tym co niektórych tak boli.... Ja tego nie znalazłem. Nie będę teraz cytował ale konsensus jej wypowiedzi był taki, że była ona KATALIZATOREM czy też, nowym narzędziem wyrażenia tego co popełnił Grześ. To prawda, że narzuciła swoją formę wypowiedzi, ale Grzegorz zaakceptował to, i zaufał profesjonalistce w tym środowisku w końcu, a jednocześnie osobie którą kochał. Czy to jest może nienormalne? Myślę, że to doświadczenie spowodowało, że już wkrótce sam został producentem i mamy z tego powodu wiele pięknych projektów, także na dobre to wyszło. Reaktywacja i tak w końcu stała się rzeczywistością ponieważ Republika była jego pierworodną córką, którą kocha się nawet wtedy kiedy nie jest do końca posłuszna. Ja wierzyłem zawsze, że tak się stanie i spełniło się. Także luzik proszę troszkę :roll:
...tu jestem w niebie

Pawel
Numer GG: 3069153

Post autor: Pawel » ndz, 17 kwie 2011, 22:32

Wróciliśmy ok. 7 rano z Torunia. DBF 2011 był świetny! Chociaż nie mam porównania z poprzednich lat, bo to dopiero mój pierwszy.

btw. posiada ktoś może zdjecia z karaoke? :)

Awatar użytkownika
maro86
Administrator
Numer GG: 4713263
Kontakt:

Post autor: maro86 » ndz, 17 kwie 2011, 23:36

Nawet i jakieś wideo się znajdzie :)

Podziękowania dla ekipy z którą przyszło mi wczoraj współpracować, m.in.:
Natalii, KasiTM, izobell, Mateusza, Sławka, Anuli, Astro, Antego, Sygrydy, Moniki z Tczewa, Deema i innych których nie wymieniłem.

Zrobiliśmy kawał dobrej roboty, choć oczywiście nie obyło się bez wpadek.

Żałuję, że zabrakło mi czasu na porozmawianie, ze wszystkimi z którymi chciałem.
Wielkie podziękowania dla Sławka i Pawła za obecność.
Obrazek
jestem cenzorem wrogich sił... układu sił...

ODPOWIEDZ